Rozcestník Herradura.cz – Místo pro vaši reklamu

Zařazení do rozcestníku je zdarma.

  1. Zařazení je zdarma
  2. Vytvoření presentace a služby programátora – zdarma
  3. Poradenská činnost PPC kampaní – zdarma

Zařazení do rozcestníku.

Máte-li zájem o zařazení Vašeho ubytovacího zařízení standardu ubytovna, hostel, penzion, hotel, do našeho rozcestníku, prosím kontaktujte nás na bechovice@email.cz

Do našeho rozcestníku, bude vždy zařazeno pouze jedno ubytovací zařízení v dané lokalitě a standardu, tak, aby si vzájemně nevytvářela konkurenční prostředí.

Předpokladem a zároveň i podmínkou pro úspěšnou spolupráci a zařazení do našeho rozcestníku je umístit na indexové straně Vašeho webu námi zaslaný odkaz či reklamu.

Tato nabídka je časově omezena.

Rozcestník o levném ubytování „Herradura.cz“ přináší snažší orientaci v nabídce levného ubytování v Praze, a lokalitách České republiky, nabízené standardy ubytování jsou, penzion, hostel, ubytovna, hotel, tímto pokrývá komplexně nabídku nejlevnějšího ubytování. Naší snahou je zde průběžně umisťovat ubytovací zařízení různých kategorií s ohledem na co nejnižší cenu, ale zároveň s důrazem na kvalitu poskytovaných služeb jednotlivých ubytovacích zařízení.

Pozorně si webové stránky prohlédněte, aby jste si sami udělali obrázek o tom kolik dat je zapotřebí.

Webíky se samozřejmě budou lišit, dle lokalit umístění a místních podmínek. Někde převládá turistický ruch jinde zase stálí zákazníci z oblasti stavebnictví, nebo studenti atd.

Záleží také na tom na co sami kladete důraz a o jakou klientelu máte zájem.

Co vyžadujeme.

Vyžadujeme dobrou, odbornou a pružnou spolupráci.

Lidsky řečeno „ ani Vás by nebavila spolupráce při, které někomu nabídnete nějaký produkt ještě k tomu zdarma a potom se neustále zabýváte tím, že někdo zdržuje projekt, včas nezasílá požadovaná data atd.

Proč vytváříme tento projekt ?

Odpověď je vcelku banální. Ani nás už nebaví platit za reklamu, která nám nic nepřináší a představuje pouze výdaje bez návratnosti a úspěchu. Je mnoho cest kterými se můžete vydat, aby jste byli úspěšní na internetu. Ale jednou a velice důležitou věcí je kvalitní „backlink“ dobré „SEO “ – Search Engine Optimization a PPC kampaně.

Jak kvalitní bude tento projekt a do jaké míry bude tato služba úspěšná záleží tedy i Vás samotných.

V tomto projektu se nejedná jen o návštěvnost webu, který se vytvoří, ale sílu, která posune vaše domovské stránky na vyhledávačích jako je Seznam a Gogole směrem vpřed a upevní dosažené pozice na dané vyhledávací dotazy. Podstatou je tedy síla projektu jako celku.

Budou kladeny nemalé požadavky i na Vás, a tak bych Vás chtěl na závěr poprosit, aby jste promysleli zda jste schopni dodržet požadavky, které od Vás očekáváme. Nerad bych plýtval časem na něco co by do budoucna nebylo plně funkční. V případě, že nemáte zájem je nám líto, ale oslovíme Vaší konkurenci v dané lokalitě.

Webmaster.